Новий Tesla Phone готується до виходу вже у 2022 році

У 2022 році весь світ побачить новинку від Elon Musk (Ілон Маск) — Tesla Phone. Це, за заявами, не просто смартфон, здатний скласти конкуренцію всім гігантам, а і справді найкращий телефон, який, ймовірно, залишить всіх на кілька кроків позаду.

Багато людей однозначно вирішать придбати собі такий девайс, тому що це буде унікальний смартфон з можливостями, які ще ніколи не були доступними в телефонах, які існують на сьогоднішній день. Давайте піднімемо завісу і подивимося, які ж характеристики у цього пристрою, і що ж у ньому такого унікального.

Попередні характеристики Tesla Phone (Тесла Фон)

На сьогоднішній день відомо, що смартфон буде забезпечений:

  • процесором Qualcomm Snapdragon 8-ї серії;
  • оперативною пам’яттю на 16 Гб;
  • двома варіаціями об’єму вбудованої пам’яті (512 Гб, 1 Тб);
  • швидкою зарядкою формату USB Type-C;
  • графеновим акумулятором (ємність наразі невідома);
  • швидкістю заряду з 0 до 100% протягом близько 10 хвилин;
  • вологозахистом IP68 (допустиме занурення в рідину до 2-х метрів).
Смартфон Tesla Phone
Смартфон Tesla Phone

У розробці Tesla Phone брав безпосередню участь сам Ілон Маск, і, звичайно ж, смартфон має деякі унікальні можливості. У його тильній частині розміщується сонячна панель, яка дозволить за 30 хвилин перебування під сонцем зарядити пристрій на цілих 20%.

Так, наприклад, перебуваючи в подорожі далеко від цивілізації та не маючи можливості зарядити телефон, ви зможете завжди бути на зв’язку. Просто підставляйте смартфон під сонячне проміння. Жоден із існуючих флагманів не може похвалитися такою можливістю.

Всі ви знаєте, що у Ілона Маска запущений у реалізацію проект Starlink. Так ось, Tesla Phone має можливість підключатися до цієї мережі безпосередньо і використовувати швидкісний супутниковий Інтернет у будь-якій точці планети.

Висновок

Повна презентація розробки відбудеться пізніше, а старт продажів очікується ближче до кінця поточного року. У скільки розробник оцінить свою унікальну новинку поки невідомо, але явно, що це не буде дешево. Дякуємо за увагу!

Залишити коментар