Як перезавантажити телефон з Android чи iOS без кнопки живлення

Сьогодні ви дізнаєтесь про те, як перезавантажити телефон без кнопки живлення декількома методами. Адже фізичні кнопки керування живленням на телефонах на базі Android та iOS можуть іноді відмовляти.

А оскільки чим активніше пристрій використовується, то найбільш ймовірно, що його рухомі елементи з часом перестануть правильно функціонувати. Чи є можливість вирішити проблему в такій ситуації? Давайте розберемось докладніше, адже існує декілька варіантів.

Як перезавантажити телефон без кнопки живлення з ОС Андроїд

Користувачі пристроїв під керуванням системи Android можуть обрати один з декількох способів перезапуску смартфона без працюючої фізичної кнопки управління живленням. Давайте розглянемо найлегший з них і рухатимемося вперед.

1. Швидкі налаштування

Безумовно, найлегшим способом є використання Панелі швидких налаштувань. На цій панелі розташовуються кнопки управління Wi-Fi, Bluetooth, авіарежимом і багатьма іншими елементами, що налаштовуються.

Залежно від моделі пристрою, достатньо один або два рази провести пальцем вниз і натиснути на піктограму живлення. У меню виберіть “Перезапуск”.

Перезавантаження на Android
Перезавантаження на Android

2. Підключення

У наступному методі трохи більше шансів на успіх. Знайте, якщо приєднати деякі апарати до мережі, вони обов’язково увімкнуться. Але це не завжди спрацьовує, тому потрібно спробувати.

Якщо ж пристрій вже увімкнено, і вам просто потрібно розбудити екран, цей спосіб також має спрацювати. Більшість моделей телефонів з Android автоматично прокидаються при підключенні до живлення. А вже потім можна використовувати метод швидких налаштувань, про який говорилося вище, для виконання процесу перезавантаження.

Як можна перезавантажити iPhone без кнопки живлення

Залежно від того, увімкнено або вимкнено телефон, існує два методи перезавантаження iPhone. Про них поговоримо нижче.

1. AssistiveTouch

Компанія Apple передбачила у смартфоні безліч функцій, що забезпечують Доступність. Одна з них — “AssistiveTouch” дозволяє розташувати на екрані віртуальну кнопку, яка може виконувати багато різних дій. З її допомогою ми створимо спеціальний ярлик для перезавантаження телефону. Зробіть наступні дії.

  1. Спочатку відкрийте “Параметри”.
  2. Далі пролистайте сторінку трохи вниз до розділу “Доступність”.
  3. В ньому знайдіть пункт “Дотик”, там де “Рухомість і Моторика”.
  4. Перейдіть до “Assistive Touch” і увімкніть його у верхній частині екрана.
  5. На екрані з’явиться рухома кнопка. Ми самі зможемо вирішувати, як вона буде працювати.
  6. Виберіть “Налаштувати верхнє меню”.
  7. Виберіть ярлик “Власні”.
  8. Оберіть “Перезапуск” зі списку.
  9. Торкніться рухомої кнопки і виберіть “Перезапустити” або використовуйте іншу створену вами користувальницьку дію.

Зроблено! Ваш iPhone буде вимкнено і перезавантажено.

Перезавантажити iPhone
Перезавантажити iPhone

2. Підключення до мережі

Не варто втрачати надію, якщо iPhone вже вимкнено. Він автоматично запуститься при підключенні до електромережі, якщо має достатньо енергії. Так що достатньо підключити його до мережі або поставити на бездротовий зарядний пристрій і просто чекати на момент увімкнення. Потім застосуйте вищезгаданий спосіб.

Висновок

Дізнавшись, як перезавантажити телефон без кнопки живлення, ви зможете використати ці знання на практиці. Але може бути і гірше — тоді вам потрібно буде віднести телефон до майстерні. Дякуємо за увагу!

Залишити коментар