Огляд Wi-Fi маршрутизатора Keenetic Hero 4G

Бездротовий маршрутизатор Keenetic Hero 4G — це потужний вай-фай роутер для дачі, виїзних заходів та подорожей. Модель підтримує LTE та призначена, перш за все, для роздачі інтернету з мобільної сім-карти. Детальні характеристики цього маршрутизатору можна подивитися за цим посиланням — https://e-server.com.ua/uk/aktivne-obladnannja/marshrutizatori/wi-fi-marshrutizator-keenetic-hero-4g-kn-2310-detail-2. В статті ж наведено короткий огляд головних фішок та параметрів моделі.

Дизайн Hero 4G від Keenetic

Модель має компактний корпус, верхня частина якого вироблена зі світло-сірого пластика. Покриття матове, завдяки чому на ньому мало помітний пил та відбитки пальців. Лицьова панель оснащена індикаторами та кнопкою Wi-Fi/WPS.

Інша частина корпусу має білий колір. Вона теж матова. Нижня частина оснащена гумовими ніжками для установки на столі/тумбі. Також є отвори, призначені для настінного монтажу маршрутизатора.

Роутер обладнаний чотирма антенами, які можна повертати на 180 градусів та нахиляти на 90 градусів. При цьому передбачена фіксація антен в обраному користувачем положенні.

Справа на корпусі пристрою знаходяться порти USB версії 2.0, а також кнопка Fn. Окрім цього, на задній стороні є прихована кнопка для скидання налаштувань, інтерфейс для адаптера живлення, а також роз’єми для додаткових антен стільникового модема. Також там знаходяться слот для мікро сім-карти та п’ять гігабітних портів для дротового підключення з індикаторами активності.

Hero 4G від Keenetic
Hero 4G від Keenetic

Апаратна начинка та технічні характеристики

4G роутер оснащений двоядерним чотирипоточним процесором MT7621AT з частотою 880 МГц. Модель має 128 Мб оперативної пам’яті DDR3, а також вбудовану флешпам’ять такого ж об’єму. Все це забезпечує пристрою достатню для більшості завдань швидкодію.

Тепер стосовно параметрів вай-фаю. В цей бездротовий маршрутизатор вбудовано чіп MT7615DN. Модель підтримує сучасний стандарт 802.11.ас, тобто Wi-Fi п’ятого покоління. Також пристрій є дводіапазонним. Максимальна швидкість бездротового з’єднання цього роутера становить:

  • 400 Мбіт/сек у діапазоні 2,4 ГГц;
  • 867 Мбіт/сек у діапазоні 5 ГГц.

Потужність однієї антени цього пристрою складає 5 dBi, передбачено FEM-посилювачі на 5 ГГц. Завдяки цьому можна розраховувати на високу якість сигналу та доволі широку зону покриття. І все це навіть при великої кількості одночасних підключень.

Примітка: максимальні показники швидкості залежать від кількості користувачів, що підключені до інтернету одночасно, а також джерела інтернету (максимальної швидкості, яку надає провайдер/оператор) та наявності фізичних, радіочастотних перешкод.

Як видно, ця модель бездротового маршрутизатора має сучасні характеристики, які здатні задовольнити потреби користувача у високій швидкості та якості сигналу бездротового, а також дротового зв’язку. Також зазначимо, що Keenetic Hero 4G купити можна незалежно від того, послугами якого оператора зв’язку ви користуєтесь. Він сумісний з усіма операторами, а ще має власний вбудований модем від Qualcomm.

Залишити коментар