Як легко увімкнути спалах для камери на iPhone

При зйомці фотографій на камеру iPhone в умовах недостатнього освітленості і для того, щоб висвітлити об’єкт, що знімається, в застосунку “Камера” дуже просто увімкнути вбудований спалах телефону. А саме як увімкнути спалах — дізнаєтесь далі по тексту.

Слід зазначити, що у різних моделей телефонів цей процес відбувається трохи інакше. Нижче наведено основні інструкції для таких процесів.

Як увімкнути спалах на iPhone з “Face ID”

На телефонах із функцією “Face ID” (наприклад, X та 11-13 серій) інтерфейс програми “Камера” виглядає не зовсім так, як на телефонах із “Touch ID”. Включити спалах на подібних моделях — це трохи заплутаний багатоетапний процес. Давайте докладніше і покроково.

  1. Для початку відкрийте програму “Камера”.
  2. Перейдіть до режиму “Фото” або “Портрет”.
  3. Торкніться стрілки, розташованої у верхній центральній частині екрана (або ліворуч при горизонтальному положенні).
  4. На протилежному боці екрана, біля білої кнопки спуску затвора, торкніться піктограми блискавки.
  5. З’явиться меню з трьома опціями: “Авто”, “Увімкнути” та “Вимкнути”.

При виборі “Авто” ваш iPhone задіє спалах тільки тоді, коли застосунок функціонально виявить затемнене середовище. Якщо ж вибрати “Увімкнути” — він буде спрацьовуватиме завжди, кожен раз при зйомці фото.

Використайте один із цих двох варіантів, в залежності від потреби. Після активації спалаху ви побачите спеціальний значок у вигляді жовтої блискавки на екрані. Для вимкнення функції виберіть в меню пункт “Вимкнути”, або торкніться піктограми у вигляді блискавки, щоб вона стала перекресленою.

Використання спалаху на телефонах із “Touch ID”

Активація режиму фотоспалаху на iPhone з головною кнопкою і “Touch ID” (наприклад, моделях SE, 8 і нижче) здійснюється в два етапи. У такому варіанті відкрийте програму “Камера” та встановіть режим “Фото” або “Портрет”. Торкніться піктограми з зображенням закресленої блискавки у верхньому лівому куті екрана (нижньому — якщо використовуєте горизонтальну орієнтацію).

На цій же панелі виберіть режим “Авто”, щоб увімкнути автоматичне спрацювання під час виявлення слабкого освітлення. Або натисніть “Увімкнути”, щоб спалах спрацьовував для кожної фотографії незалежно від навколишнього освітлення.

Процес увімкнення спалаху на iPhone
Процес увімкнення спалаху на iPhone

Під час роботи фотоспалаху, у верхній частині екрана з’явиться жовтий квадрат із символом блискавки. Щоб вимкнути режим, знову натисніть на цей же значок і виберіть “Вимкнути”.

Висновок

Якщо ви правильно зрозуміли, як увімкнути спалах на своїй моделі iPhone, ми впевнені, що у вас вийдуть чудові знімки, навіть в режимі малої освітленості. Нам дуже важливо, щоб інструкція виявилася корисною для вас. Дякуємо за увагу!

Залишити коментар