Як вмикається Режим розробника в Discord на ПК та телефоні

Для геймерів і творців спільнот у сервісі Discord передбачено безліч функціональних можливостей, тому якщо ви не бачите потрібного вам функціоналу, швидше за все, вам доведеться додати бота. Звичайно, може виявитися, що якщо ви самі розробляєте таких ботів, то спочатку вам потрібно включити Режим розробника в Discord.

Цей режим забезпечує можливість отримання певної додаткової інформації в клієнті, наприклад, ідентифікаторів (ID) каналів та повідомлень для вашого сервера. Наприклад, якщо ви розробляєте бота для відстеження та публікації повідомлень у певному каналі, вам знадобиться ця інформація, щоб вказати боту правильний напрямок.

Це лише одна з багатьох частин даних, які необхідні для створення власного робота в Дискорд. Активувати Режим розробника можна у настільному клієнті для Windows та Mac або у веб-клієнті, а також за допомогою мобільних додатків в Android чи iOS.

Режим розробника в Discord для Windows

За допомогою настільної програми в Windows або веб-клієнта в браузері можна виконати увімкнення або вимкнення потрібного нам режиму, виконавши наведені нижче дії.

  1. Для початку відкрийте клієнт Дискорд та увійдіть до нього.
  2. Після входу виберіть значок “Користувацькі налаштування” в лівому нижньому куті поруч із вашим ім’ям.
  3. В меню зліва знайдіть розділ “Додаткові налаштування”.
  4. Активуйте перемикач для “Режим розробника”. Ось і все.
Користувацькі налаштування Дискорд
Користувацькі налаштування Дискорд
Режим розробника
Режим розробника

Виконавши таку послідовність дій, ви зможете копіювати значення ID для користувачів, каналів і серверів, клацнувши правою кнопкою миші на імені сервера, каналу або користувача та вибравши опцію “Копіювати ID”. При створенні бота ви зможете використовувати ці значення для вказівки на певні канали, людей або повідомлень, а також для взаємодії з вашим сервером в цілому.

Копіювання ID
Копіювання ID

Режим розробника у додатку Discord на Android чи iOS

Користувачі мобільних пристроїв (наприклад, Android, iPhone або iPad), які воліють використовувати додаток Дискорд, можуть увімкнути та використовувати режим так само, як і користувачі настільних ПК. Для початку відкрийте додаток на своєму пристрої та увійдіть до нього. Натисніть піктограму трирядкового меню у верхньому лівому куті, щоб відкрити панель меню.

Торкніться меню значка свого профілю в нижньому правому куті. Після цього ви зможете переглянути налаштування свого облікового запису в меню “Користувацькі налаштування”. Проведіть пальцем у цьому меню та виберіть пункт “Поведінка”.

Виберіть потрібний перемикач у меню “Поведінка” поруч із опцією “Режим розробника”. Якщо він сірий, параметр вимкнено. Після увімкнення переконайтеся, що він синього кольору. Ось і все.

Висновок

Як ви змогли самі впевнитись, увімкнути Режим розробника в Discord зовсім не важко, а його функціонал часом дуже потрібний. Дякуємо за увагу!

Залишити коментар